Archive for category: blog

KWK Andaluzja | fotografia przemysłowa

Categories: blog - Tags: , , ,

fotografia przemysłowa - KWK Andaluzja fotografia przemysłowa - KWK Andaluzja fotografia przemysłowa - KWK Andaluzja

Huta Sendzimira | fotografia przemysłowa

Categories: blog - Tags: , ,

fotografia_przemyslowa_huta_sendzimira

Huta Katowice | fotografia przemysłowa

Categories: blog - Tags: ,

huta-katowice-fotografia-przemyslowa

 

Konferencja: Poprzemysłowa przestrzeń miasta – dziedzictwo i innowacja

Categories: blog - Tags: , , ,

Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza do udziału w konferencji pt. „Poprzemysłowa przestrzeń miasta – dziedzictwo i innowacja”, która będzie mieć miejsce w Willi Decjusza, we wtorek, 11 października 2011 roku. Konferencja realizowana jest w ramach programu „Piksel. Polsko-Norweska Platforma Fotograficzna”. Moim wkładem w konferencję będzie prelekcja pt. “Fotografia przemysłowa – wyścig z czasem a próba zachowania polskiego dziedzictwa przemysłowego“.

Wydarzeniem towarzyszącym konferencji będzie wernisaż wystawy fotografii powstałych w czasie polsko-norweskich warsztatów fotograficznych w Krakowie (lipiec) i Oslo (sierpień), w których udział wzięło siedemnastu fotografików z obu krajów.

Czytaj więcej

Wyróżnienie w ramach Międzynarodowego Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN

Categories: blog - Tags: , , ,

Miło mi poinformować, że fotografia pt. “Baza paliw” uzyskała wyróznienie w ramach Międzynarodowego Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN. Zdjęcie wykorzystywane do nadruków na moich DVD zostało dostrzeżone przez Jury któremu przewodniczył Jiří Siostrzonek – zastępca Dyrektora Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opavie.

więcej: www.fotopein.art.pl

Ola i Basia – fotografia portretowa

Categories: blog - Tags: , ,

Na początku wakacji zostałem zaproszony do wykonania zdjęć portretowych Oli i jej córce – Basi. Pod koniec sierpnia z przyjemnością zrealizowałem tą sesję. Dziewczyny w pełni mi zaufały w kwestii pomysłu i miejsca a ja zrealizowałem kilka pomysłów na które miałem ochotę przez całe wakacje. Przyjemnie widzieć uśmiech zadowolenia na ich twarzach :-)